sobota, 25 kwietnia 2015

PIĘĆ DNI BEZ TELEWIZJI- Podsumowanie

Witajcie,

Dziś czas na podsumowanie 5 dni bez telewizji.

Niby to nic takiego. Jednak potrzebowałam takiego czasu dla siebie. W spokoju, ciszy, bez paplaniny w tle. 
Tak jak oczekiwałam to był bardzo uważnie spędzony czas. Na co go wykorzystałam?

Na uporządkowanie kilku rzeczy w szufladzie komody. Na zaplanowaniu kolejnych dni.  

Znalazłam czas na bardzo pozytywny film pt.: 

Begin Again  (Zacznijmy od nowa )O czym jest ten film? 
Moimi oczami patrząc : o dwojgu ludziach, których różni bardzo wiele: wiek, sytuacja życiowa, miejsce skąd pochodzą  - ale łączy ich zamiłowanie do muzyki. Bardzo pozytywny film. 
Nic nie szkodzi, że film jest trochę wyidealizowany ale jeśli człowiek uśmiecha się oglądając to sama przyjemność. Dużo muzyki i pozytywnej energii. - więcej Wam nie zdradzę, zobaczcie sami. 

Na co jeszcze znalazłam czas?

Na smutek, na kiepskie samopoczucie - tak na takie chwile też potrzebny jest czas.Na to aby smutek przyszedł oraz na to żeby odszedł.  

Znalazł się również czas na spacer i na zdjęcia, które teraz będę mogła sobie wykorzystać na tła np na FB gdzie serdecznie Was zapraszam. 

Może lista nie jest imponująca ale każdemu polecam taki czas. Jestem ciekawa czy ktoś zdecydowała się na wyzwanie.  Może jakieś inne wyzwania udało Wam się zrealizować w ostatnim czasie? Zachęcam do komentowania. 

Życzę Wam miłej niedzieli, zapraszam na FB gdzie staram się bywać coraz częściej i umieszczać dla Was ciekawostki. Do następego razu, Renata


4 komentarze:

 1. Taki czas znaleziony wyłącznie dla siebie, to świetny pomysł. Najtrudniej jest zwolnić. Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda - najtrudniej zwolnić. Teraz to dobry czas - pogoda zachęca do wychodzenia z domu i spędzenia czasu z dala od telewizora ;),

   Usuń
 2. Szczerze mówiąc już dawno naturalnie zrezygnowaliśmy z "oglądania telewizji" dla samego oglądania, korzystamy z telewizji na żądanie, dzięki czemu świadomie wybieramy czy i co chcemy obejrzeć - od kiedy ją mamy nie potrzebujemy skakać po kanałach i naturalnie przestaliśmy włączać tv dla samej tv :-) bardzo polecam taką funkcję - można ją też dokupić do posiadanego już urządzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, może faktycznie jest to dobre rozwiązanie :). Muszę dokładniej rozeznać tę sprawę i przedyskutować temat z Domowym Doradcą Technicznym ;).

   Usuń